O nás

O nás

picture

Úspešne pôsobíme na trhu v ekonomickej a právnej oblasti od roku 2008. Vďaka vlastnému know-how a spolupráci s renomovanými odborníkmi zabezpečujeme našim klientom kompletný servis v oblasti podnikania, ktorý zahŕňa právne, ekonomické poradenstvo, reštrukturalizáciu spoločností, služby v oblasti riadenia podniku a kontroly rizík, ochrany obchodných spoločností, daní, marketingu, vymáhania pohľadávok, účtovných služieb a mnohých ďalších.  Sídlo spoločnosti je na ul. Komenského 18/B v Banskej Bystrici. V rámci koncepcie rozvoja spoločnosti plánujeme okrem iného aj zriadenie našej pobočky v Bratislave. V prípade potreby s klientom komunikujeme v 5 jazykoch -  Anglicky, Nemecky, Španielsky, Francúzsky a Maďarsky, a sme schopní rýchlo reagovať na akékoľvek problémy našich klientov. Vďaka odborným znalostiam a skúsenostiam našich zamestnancov a spolupracovníkov, ako aj atraktívnej ponuke služieb a produktov sme zaznamenali úspech a rast už krátko po vzniku spoločnosti.

Našim klientom poskytujeme kompletný podnikateľský servis pod jednou strechou. Združujeme viacerých odborníkov, ktorí medzi sebou komunikujú prostredníctvom moderného IT enterprise systému, ktorý znižuje náklady na komunikáciu medzi spolupracovníkmi a zvyšuje rýchlosť práce. Efektivita, dôvera a spoľahlivosť sú základom našej spolupráce, ktorú stále rozvíjame. Zodpovedný prístup k agende klientov je každodennou samozrejmosťou a nevyhnutnosťou našej práce. Osobnú stránku konkurzného a reštrukturalizačného správcu s ktorým spolupracujeme, v oblasti konkurzu a reštrukturalizácie, nájdete na adrese restrukturalizacia.net

Znalosti domáceho podnikateľského prostredia sú podnikateľskou výhodou, ktorú poskytujeme našim klientom. Pravidelnou analýzou ich hospodárenia ich upozorňujeme na možné komplikácie tak z ekonomického ako aj právneho hľadiska.

pictureSpoločnosť SKODA & SKODA myslí na svoju budúcnosť ako na budúcnosť svojich klientov, a preto sa prostredníctvom jednotlivých produktov snaží zlepšiť ich postavenie na trhu. Jednou z hlavných úloh je  aj optimalizácia účtovníctva a znižovanie neracionálnych výdavkov, ktoré sú často dôvodom neúspechu. Okrem iného zabezpečujeme právnu ochranu a efektívne vymáhanie vašich pohľadávok. Kontrolujeme riziká spojené s novými ako aj starými obchodnými partnermi a vždy máme pripravené náhradné riešenie právnej ochrany v podobe systému SLP - SKODA LEGAL PROTECTION.  Okruh našich klientov sa neustále rozrastá hlavne vďaka pozitívnym referenciám a atraktívnej ponuke služieb.

Príďte sa presvedčiť, navštívte nás v našich moderných priestoroch v Banskej Bystrici. Využite možnosť mať celú firemnú agendu pod jednou strechou! Získajte výhodu nad vašou konkurenciou, nechajte svoje problémy a každodennú byrokraciu  na nás, a začnite sa venovať svojmu biznisu.

 

Referencie

Portfólio klientely tvoria:

  • Popredný výrobca strojov a zariadení
  • Spracovateľ v oblasti drevárskeho priemyslu
  • Viaceré medzinárodné prepravné spoločnosti
  • Viaceré slovenské agro spoločnosti
  • Výrobca zdvíhacích plošín a výťahov
  • Ekonomické a účtovné kancelárie
  • Správcovia konkurzných podstát
  • A ďalší

O nás

Prečítajte si o nás viac. Tu sa dozviete, ako pracujeme a čo Vám môžeme ponúknuť.

Blog

Navštívte náš blog, prečítajte si užitočné názory a články alebo sami prispejte témou, ktorá Vás zaujíma. Pre získanie hesla stačí poslať mail a my Vám odošleme prihlasovacie údaje.

Kontakt

SKODA & SKODA s.r.o.
Dolná 6/A
Banská Bystrica 974 01
tel/fax.: +421 48 418 09 76
e-mail: Office@skodaskoda.sk

Newsletter